تبلیغات
NABSA - افشاگری ناسا:”حیات فرازمینی وجود دارد”


img

خیلی‌ها می‌دانند ناسا مجتمع صنعتی نظامی است اما اعتراف علنی “نشانه‌هایی از حیات فرازمینی وجود دارد” در جریان این خبر، احتمالاً می‌تواند آغاز تلاشی برای جلب‌توجه تدریجی ما پیش از افشای کامل همه جزئیات باشد.

افراد بسیاری پیش‌ از این به چنین باوری که دانشمند ارشد ناسا الن استوفان اظهار داشته، رسیده بودند:

“فکر می‌کنم در حال آگاه شدن از نشانه‌های قوی از حیات فرازمینی طی یک دهه آینده باشیم. فکر می‌کنم مدارک قطعی طی ۲۰ تا ۳۰ سال آینده در دست داشته باشیم”.

اگر چشمانمان را بازکنیم این‌قدر طول نخواهد کشید!

استوفان در ادامه گفت: “ما در آستانه دانستن چیزهایی هستیم که هزاران سال باعث شگفتی مردم بوده است. در طول زندگی‌مان می‌خواستیم از وجود زندگی‌های دیگری در منظومه شمسی آگاه شویم و مفهومشان را درک کنیم”.

چیزی که قصد داریم بفهمیم این است که ایالات‌متحده آمریکا و دیگر کشورها در تلاش برای گذار به یک اولیگارشی پر دسیسه و توطئه این حقایق را برای سال‌ها مخفی نگه‌داشته‌اند.

بقیه در ادامه...

دولت پنهان ما در مورد، گروه‌های مشترک برده‌داری خارج از سیاره، آدم‌ ربایی غیرزمینی‌ها دائماً دروغ می‌گفته‌اند. در این‌بین افرادی مانند ویلیام کوپر که تلاش می‌کردند اهداف واقعی ناسا را فاش کنند، صدایشان خفه شد.

از این حقیقت آگاه می‌شویم که موجودات فرازمینی بارها از زمین بازدیده کرده‌اند، برای هزاران سال نژادهای مختلفی از ای­تی با DNA ما سرهم‌بندی شده‌اند، نژادهای باستانی انسان نمایی وجود دارد که بیش از ۱۰ میلیون سال قدمت دارند.

آگاه می‌شویم که هک‌های کامپیوتری اخیر حاوی میلیون‌ها سند سوابق کارکنان شرکت‌ها و دولت‌ها بوده است، برخی می‌گویند بخشی از مدارک برای دادگاه‌هایی شبیه دادگاه نورنبرگ خواهند بود که نقاب از چهره کسانی که سال‌ها موجب کنترل ذهنی، بردگی و شکنجه ما بوده‌اند بر خواهد داشت و همچنین عکس‌های غیرقابل‌انکاری از یوفوها که زیرخاک مانده بودند، را آشکار خواهد کرد.

آگاه می‌شویم که پسدمه و جانداران دستکاری‌شده ژنتیکی حداقل برنامه‌هایی بوده‌اند که می‌خواستند ما را با دسیسه‌هایی شیطانی تبدیل به شیپل و خورندگان بی‌مصرف کنند و اینکه هری ترومن قراردادی با ای­تی­ها امضا کرده که به‌موجب آن گروه خاصی اجازه انجام آزمایش‌های تکنولوژیکی سطح بالا با استفاده از ای­تی­ها را داده و در عوض آن به ای­تی­ها هم حق ربودن انسان‌های مشخصی برای آزمایش‌هایشان داده‌شده است.

آگاه می‌شویم آن‌قدر بیچاره نیستیم. اگرچه برنامه‌ریزی‌شده‌ایم که به چنین چیزی باور داشته باشیم. در حقیقت ما، نژاد نادر انسان نمایی هستیم که میزان بالایی احساسات و نیروی خلاقه داریم.

آگاه می‌شویم که ذهن و احساسات ما هم می‌تواند موجب هرج‌ومرج روی زمین شود و هم موجب صلح و آرامش.

آگاه می‌شویم تبدیل‌شدن ما به موجوداتی بی‌نهایت صلح‌طلب چنانچه در کتاب‌های بی‌شماری توصیف آن شده کاملاً ممکن است. کتاب‌هایی که بسیاری از آن‌ها در کنار اطلاعاتی از یوفوها همیشه سرکوب‌شده‌اند.
وفیلم زیر هم در این باره است
[http://www.aparat.com/v/DjoiN]تاریخ : دوشنبه 15 تیر 1394 | 10:24 ب.ظ | نویسنده : دنباله دار هالی ^-^ | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.